Archiv 2015

1.11.2015

                                                                           Mezinárodní výstava psů Prague Expo Dog

I v neděli jsme se vypravili do Prahy na Duocacib,
                Magů se  ve třídě mladých krásně předvedl, paní rozhodčí se líbil a ocenila ho druhým místem  - Excelent 2.

                                                                                     


3. - 4.10.2015

první říjnový víkend jsme za hezkého počasí strávili s Kerynkou a Magůškem ve Veletově na výcviku retrívrů pod vedením Martina Luňáka http://nice-friend.cz/index-czech

Všichni pejsci pracovali s nadšením, a i když pro ně některé situace byly nové, vše rychle pochopili.

                                              


 

27.9.2015

jsme vyrazili do Vysoké nad Labem, kde paní Vítková pořádala Podzimní zkoušky. Přihlásila jsem Magůška, kterému v době zkoušky bylo teprve 11 měsíců. Říkala jsem si, není to daleko, tak to zkusíme. Magů mě překvapil, pracoval perfektně. Nejtěžší pro mě bylo zkrotit jeho temperament, který se nejvíce projevil na disciplíně vodění psa. Protože Magů překypoval temperamentem a radostí z ostatních lidí i pejsků, nechala jsem ho raději na řemeni. I tak byl tak rozradostněný, že spíše vedl on mě než já jeho. Za to jsme dostali známku 1.  I tak mi udělal velkou radost, zkoušku dokončil se 182 body. Na tak mladého a nezkušeného pejska skvělý výkon.

                                                                                                


22.8.2015

Magů - 10 měsíční pejsek na svých prvních zkouškách OVVR v Malešově předvedl krásný výkon. I když byl roztěkaný ze všeho okolo, pracoval dobře, jen aport se zvěří trošku pokazil. Bažanta si chtěl ještě chvíli nechat, když už ho nalezl pod stromem, a ukázat ho ostatním pejskům, aby viděli, jak je šikovný. Za to dostal známku 2, jinak měl samé 4.

     


9.8.2015

                                             12.ročník Pohár světa Myslivosti - PZ a ZVP retrievrů a slídičů 8.-9.8.2015 Kosičky

Kerynka byla přihlášená na nedělní ZVP, pracovala skvěle. Při práci v rákosí zmizela v rákosí a ukázala se až po dlouhé době, překvapená, že nic nenašla. I přes velké horko, kdy rtuť teploměru ukazovala 35°ve stínu, Kerynka odvedla pěknou práci a udělala mi radost.

                         


27.6.2015

                                                                                                MVP INTERCANIS Brno

I když byla Fatima dost brzo po štěňátkách, byla v dobré kondici a tak jsme zkusili štěstí na MV v Brně a podařilo se...Fatima se hezky předvedla, paní rozhodčí ji ohodnotila známkou Výborná 1 CAC. Fatima tím splnila podmínky pro udělení titulu Český šampion. Máme velikou radost !

                                                                                                       

11.6.2015

Kluci Billy a Benny jsou už pěkní rošťáci, stále něco prozkoumávají a hledají zábavu všude možně. Jejich nejoblíbenější činností je okusování našich nohou. Dnes je jim 9 týdnů a nastává nám smutný čas loučení. Věříme, že budou mít kluci ty nejhodnější páníčky a budou se mít dobře. S láskou na ně budeme vzpomínat.

                                                                                                                                                                                                                    


                                                                                         

       30.května 2015

se v zámeckém parku na Konopišti konala Klubová výstava retrívrů, vyrazili jsme brzo ráno s Kerynkou a Magůškem. Labradory posuzovala paní Alison Scutcher. Kerynka se vystavovala ve třídě šampionů, moc hezky se předvedla a dostala ocenění V2 - Res.CAC. Jsem moc ráda, že jsme na tuto výstavu jeli, Kerynka tak zakončila svůj výstavní hattrick super úspěchem.

                             

Náš mladý pejsek Magů se předváděl na výstavě poprvé, celkem mu to šlo, už umí i výstavní postoj, ve třídě dorostu dostal ocenění VN3.

                              


 

24.5.2015

 V Litoměřicích se konala Mezinárodní výstava Nord Bohemia Canis. Bylo krásné počasí, sluníčko nás pěkně hřálo a tak jsme ve společnosti známých a přátel strávili hezký den. Na posouzení jsme čekali až do odpoledne, ale stálo to za to. Kerynka se hezky předvedla a dostala dalšího CACe. Je to naše šikulka.

 

                                                                                                     

 


2.5. 2015

 jsme se s Kerynkou zúčastnili mezinárodní výstavy Prague Expo dog. Kerynka se vystavovala ve třídě šampionů, kde získala ocenění CAC a hezký posudek od paní rozhodčí M.Dočekalové.

 

                                                

                                                                                    

Na výstavu se s námi jel podívat i náš půlroční pejsek Magů, moc se mu tady líbilo, s každým se hned kamarádil. Pozorně vše sledoval a užíval si stálého hlazení a drbání.

                                                                                             


                                                                                                        

                                                                                                        10.1.2015

Konečně jsme se dočkali ! Brzo ráno jsme se vydali na cestu do Polska do chovatelské stanice Z Grodu Hrabiego Malmesbury. Jeli jsme si pro našeho dalšího pejska, malého čokoládového medvídka. Pobíhal ve skupince několika dalších štěňat a když ho chovatelka přinesla k nám, dělal otočky a radostně pobíhal. Cestu zvládl dobře, domů jsme dojeli až večer. Magů je veselý a hravý pejsek, má stále dobrou náladu a chuť si hrát. Jsem moc ráda, že je náš :-)